Mikołajkowa zabawa z „Rodziną z fotografii”

IMG_7648

Konkurs dla łodzianek i łodzian!
Z okazji Mikołajek i niedawnej premiery książki dziecięcej pt. „Rodzina z fotografii” autorstwa Małgorzaty Kur z ilustracjami Zosi Dzierżawskej organizujemy wraz z wydawnictwem zabawę, w której będzie można zdobyć 3 egzemplarze tej łódzkiej opowieści. Konkurs odbywa się za pośrednictwem wydarzenia na Facebooku. Dołącz do wydarzenia, aby poznać szczegóły!
Blog Do dzieła objął książkę swoim matronatem, wydało Wydawnictwo EZOP.

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Poniżej szczegóły konkursu (prosimy przeczytać uważnie! 🧐)

🛶 Akcja opowieści dzieje się w Łodzi – więcej zdradzę niebawem w recenzji – dlatego, książki będzie można odnaleźć w przestrzeni miejskiej.

🛶 Małgorzata Kur opowiedziała historię skierowaną głównie do dzieci (9+), ale w rzeczywistości jest to opowieść familijna, przy której lekturze nie będą się nudzić także dorośli. Zachęcamy do udziału w zabawie całe rodziny – do wspólnego spędzania czasu zachęcić mają również miejsca, w których zostaną ukryte książki 🙂

🛶 W trzech łódzkich lokalizacjach ukryte zostaną książki – prezenty 🎁. W każdym z miejsc znajdzie się jeden egzemplarz „Rodziny z fotografii”. Nagrody trafią do osób / rodzin, które jako pierwsze dotrą do miejsc ukrycia książki.

🛶 Jak poznać lokalizacje, w których zostaną ukryte książki? Jutro, tj. 7.12.19 od godziny 11:00 w wydarzeniu publikowane będą podpowiedzi każdego z trzech miejsc docelowych. Zaczniemy od tych najtrudniejszych, co godzinę będzie przybywała kolejna słowno-fotograficzna podpowiedź.

🛶 Książki można będzie odbierać w konkursowych lokalizacjach w godzinach 12:00-18:00. Jeśli do 18:00 któraś z nagród nie zostanie odnaleziona, opublikowana zostanie informacja o warunkach przedłużenia zabawy.

🛶 Osoby, które odnajdą książki proszone są o opublikowanie w wydarzeniu zdjęcia 📸 i takowej informacji. Chętnie dowiemy się, do kogo trafiły książki, a także poinformujemy innych o zaprzestaniu poszukiwań nagrody w danej lokalizacji.

🛶 Byłoby świetnie, gdyby jedna osoba / rodzina znalazła się w posiadaniu nie więcej niż jednego egzemplarza książki. Nie będziemy mogli tego zweryfikować, ale prosimy o podzielenie się z innymi 💚.

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Wszelkie dodatkowe zapytana prosimy kierować do organizatorki zabawy, Pauliny Frankiewicz, prowadzącej bloga Do dzieła. Najlepiej w wiadomościach na FB.

Łączymy mikołajkowe pozdrowienia i życzenia dobrej zabawy! 🎅