Mikołajkowa zabawa z „Rodziną z fotografii”

IMG_7648

Konkurs dla łodzianek i łodzian!
Z okazji Mikołajek i niedawnej premiery książki dziecięcej pt. „Rodzina z fotografii” autorstwa Małgorzaty Kur z ilustracjami Zosi Dzierżawskej organizujemy wraz z wydawnictwem zabawę, w której będzie można zdobyć 3 egzemplarze tej łódzkiej opowieści. Konkurs odbywa się za pośrednictwem wydarzenia na Facebooku. Dołącz do wydarzenia, aby poznać szczegóły!
Blog Do dzieła objął książkę swoim matronatem, wydało Wydawnictwo EZOP.

??????????????????

Poniżej szczegóły konkursu (prosimy przeczytać uważnie! ?)

? Akcja opowieści dzieje się w Łodzi – więcej zdradzę niebawem w recenzji – dlatego, książki będzie można odnaleźć w przestrzeni miejskiej.

? Małgorzata Kur opowiedziała historię skierowaną głównie do dzieci (9+), ale w rzeczywistości jest to opowieść familijna, przy której lekturze nie będą się nudzić także dorośli. Zachęcamy do udziału w zabawie całe rodziny – do wspólnego spędzania czasu zachęcić mają również miejsca, w których zostaną ukryte książki 🙂

? W trzech łódzkich lokalizacjach ukryte zostaną książki – prezenty ?. W każdym z miejsc znajdzie się jeden egzemplarz „Rodziny z fotografii”. Nagrody trafią do osób / rodzin, które jako pierwsze dotrą do miejsc ukrycia książki.

? Jak poznać lokalizacje, w których zostaną ukryte książki? Jutro, tj. 7.12.19 od godziny 11:00 w wydarzeniu publikowane będą podpowiedzi każdego z trzech miejsc docelowych. Zaczniemy od tych najtrudniejszych, co godzinę będzie przybywała kolejna słowno-fotograficzna podpowiedź.

? Książki można będzie odbierać w konkursowych lokalizacjach w godzinach 12:00-18:00. Jeśli do 18:00 któraś z nagród nie zostanie odnaleziona, opublikowana zostanie informacja o warunkach przedłużenia zabawy.

? Osoby, które odnajdą książki proszone są o opublikowanie w wydarzeniu zdjęcia ? i takowej informacji. Chętnie dowiemy się, do kogo trafiły książki, a także poinformujemy innych o zaprzestaniu poszukiwań nagrody w danej lokalizacji.

? Byłoby świetnie, gdyby jedna osoba / rodzina znalazła się w posiadaniu nie więcej niż jednego egzemplarza książki. Nie będziemy mogli tego zweryfikować, ale prosimy o podzielenie się z innymi ?.

??????????????????

Wszelkie dodatkowe zapytana prosimy kierować do organizatorki zabawy, Pauliny Frankiewicz, prowadzącej bloga Do dzieła. Najlepiej w wiadomościach na FB.

Łączymy mikołajkowe pozdrowienia i życzenia dobrej zabawy! ?