Współpraca i kontakt

Projekt DO DZIEŁA, w ramach którego zajmuję się literaturą realizuję od sierpnia 2016 roku. Recenzuję książki, rozmawiam z autorami, relacjonuję wydarzenia literackie. Odwiedzam miejsca wspierające kulturę czytania. Prowadzę spotkania autorskie oraz warsztaty inspirowane książkami. Matronuję książkom i wydarzeniom, w które wierzę.

Zapraszam do współpracy wydawnictwa, księgarnie oraz organizatorów wydarzeń literackich.

Recenzja książki
Piszę o samodzielnie wybranych tytułach. Otrzymawszy niezamówioną książkę, nie gwarantuję, że napiszę o niej tekst. Bloga prowadzę hobbystycznie, dlatego nie ustalam sobie odgórnego terminu zrecenzowania danej pozycji. Oferuję również współpracę w zakresie objęcia matronatem książki, którą uznam za wartościową oraz prowadzenia spotkań autorskich. Za recenzowane na blogu książki nie pobieram wynagrodzenia. Współpracowałam również z Magazynem Literackim Książki oraz – od 2017 roku – z festiwalem Literacki Sopot (jako redaktorka gazety Literackiej).

Matronat nad książkami i wydarzeniami literackimi
Blog objął matronat medialny nad ogólnopolskim wydarzeniem, jakim jest Weekend Księgarń Kameralnych 2019, a także nad książkami: Édouarda Louisa Koniec z Eddym (Wydawnictwo Pauza), Małgorzaty Kur Rodzina z fotografii (Wydawnictwo Ezop), Kallii Papadaki Dendryty (Wydawnictwo Wyszukane).

Prowadzenie spotkań autorskich
Do tej pory miałam przyjemność prowadzić spotkania z Anną Kamińską, Anną Ciarkowską oraz Martą Motyl.

Zapraszam do kontaktu: kontakt@dodziela.com.pl

IMG_1378